Murata LQW15AN21NG8ZD
General Purpose Inductor, 0.021uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
데이터시트 및 문서
Ciiva
Datasheet4 페이지5년 전
Datasheet2 페이지5년 전
Datasheet4 페이지6년 전
Datasheet3 페이지6년 전
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.34%
Stock
41,850
Authorized Distributors
6
Inductance
21 nH
21 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
780 mA
780 mA
DC Resistance (DCR)
202 mΩ
202 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
설명
Ind Chip Wirewound 21nH 2% 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.021uH 2% 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 0.78A 0.202Ohm DCR 0402 Automotive T/R
100MHz 4.5GHz 780mA 30@250MHz 21nH 202m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Wirewound Inductor -55C~125C 4.5GHz 202mOhm Max 21nH
FIXED IND 21NH 780MA 0.202OHM SM
INDUCTOR, 21NH, 4.5GHZ, 0.78A, 0402;