Murata LQW15AN19NJ00D
Inductor RF Chip Wirewound 19nH 5% 100MHz 25Q-Factor 370mA 270mOhm DCR 0402 Paper T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Ciiva
Datasheet3 페이지5년 전
Datasheet2 페이지5년 전
Datasheet3 페이지6년 전
Datasheet2 페이지6년 전
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-19.97%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
3,984
Authorized Distributors
6
Inductance
19 nH
19 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
370 mA
370 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
270 mΩ
270 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-03-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Inductor RF Chip Wirewound 18nH 5% 100MHz 25Q-Factor 370mA 270mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 20nH 5% 100MHz 25Q-Factor 370mA 270mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 19nH 5% 250MHz 26Q-Factor Ceramic 480mA 200mOhm DCR 0402 T/R
Ind Power Molded 18nH 5% 100MHz 21Q-Factor Ferrite 450mA 1210 Blister Plastic T/R
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 18nH 5% 100MHz 21Q-Factor Ferrite 450mA 180mOhm DCR 1210 T/R
설명
General Purpose Inductor, 0.019uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
LQW Series 0402 19 nH ±5% 370 mA Wirewound Unshielded RF Inductor
100MHz 4.5GHz 370mA 25@250MHz 19nH 270m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
Chip Inductor (Chip Coil) for High Frequency Horizontal Wire Wound | FIXED IND 19NH 370MA 270 MOHM
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 19nH
FIXED IND 19NH 370MA 0.27OHM SMD
INDUCTOR, 19NH, 4.5GHZ, 0.37A, 0402;