Murata LQW15AN14NJ8ZD
General Purpose Inductor, 0.014uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
데이터시트 및 문서
Ciiva
Datasheet4 페이지5년 전
Datasheet2 페이지5년 전
Datasheet4 페이지6년 전
Datasheet3 페이지6년 전
Geoflip
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.67%
Stock
57,204
Inductance
14 nH
14 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.15 A
1.15 A
DC Resistance (DCR)
111 mΩ
111 mΩ
Q Factor
31
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
설명
100MHz 5.2GHz 1.15A 31@250MHz 14nH 111m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
FIXED IND 14NH 1.15A 0.111OHM SM
INDUCTOR, 14NH, 5.2GHZ, 1.15A, 0402;