Murata LQW15AN11NG80D
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet3 페이지8년 전
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+98.42%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
69,971
Authorized Distributors
6
Inductance
11 nH
11 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.4 A
1.4 A
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
83 mΩ
83 mΩ
Q Factor
32
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.012uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
TAIYO YUDENHK160810NG-T
INDUCTOR, HI FREQ MULTILAYER, 0603, 10NH 5%, T&R
설명
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.011uH 2% 100MHz 32Q-Factor Non Magnetic 1.4A 0.083Ohm DCR 0402 T/R
Inductor, 11Nh, 6.2Ghz, 1.4A, 0402 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQW15AN11NG80D
100MHz 6.2GHz 1.4A 32@250MHz 11nH 83m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
RF Inductors – SMD; MURATA; LQW15AN11NG80D; 11 nH; 6.2 GHz; 100 MHz; Non-Magnetic
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 11nH
FIXED IND 11NH 1.4A 0.083OHM SMD
INDUCTOR, 11NH, 6.2GHZ, 1.4A, 0402;