Murata LQP02TQ6N2H02D
General Purpose Inductor, 0.0062uH, 3%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0402/01005
데이터시트 및 문서
Geoflip
Newark
관련 부품
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 3%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0402/01005
General Purpose Inductor, 0.0062uH, 3%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 3%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
TAIYO YUDENHKQ0603S6N8H-T
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 3%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0201
General Purpose Inductor, 0.0062uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
TAIYO YUDENHKQ04025N6H-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 5.6nH 3% 500MHz 8Q-Factor Ceramic 170mA 0402 Paper/Embossed T/R
설명
Ind General Purpose Chip Molded 6.2nH ±3% 500MHz 10 Q-Factor Thick Film 220mA Paper T/R
Avnet Japan
Inductor RF Chip Thin Film 6.2nH 3% 500MHz 10Q-Factor 220mA 1.3Ohm DCR 01005 Paper T/R
Inductor, 6.2Nh, 0.22A, 01005; Inductance:6.2Nh; Product Range:Lqp02Tq_02 Series; Dc Current Rating:220Ma; High Frequency Inductor Case:01005 [0402 Metric]; Inductor Construction:Thin Film; Dc Resistance Max:1.3Ohm; Inductance Rohs Compliant: Yes |Murata LQP02TQ6N2H02D