Murata LQH5BPBR47NT0L
General Purpose Inductor, 0.47uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 5050/2020
데이터시트 및 문서
Ciiva
Datasheet5 페이지5년 전
Datasheet5 페이지6년 전
Datasheet2 페이지6년 전
Stock
768
Authorized Distributors
4
Inductance
470 nH
470 nH
470 nH
Tolerance
30 %
30 %
30 %
Current Rating
7.7 A
4 A
4 A
DC Resistance (DCR)
14.4 mΩ
14.4 mΩ
14.4 mΩ
Q Factor
Test Frequency
100 kHz
100 kHz
100 kHz