Murata LQH43NN181K03L
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
데이터시트 및 문서
관련 부품
180 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 102 mA 9.5Ohm Max 1812 (4532 Metric)
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 120mA 7.5Ohm DCR 1812 T/R
Ind Chip Molded Wirewound 180uH 10% 796KHz 40Q-Factor 102mA 1812 T/R
Inductor Power Wirewound 180uH 10% 796KHz 30Q-Factor Ferrite 0.87A 0.54Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 180uH 10% 100KHz 45Q-Factor Ferrite 0.185A 5Ohm DCR Automotive T/R
설명
Ind Chip Wirewound 181uH 10% 1812 Emboss T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 180UH, 0.12A, 1812;
FIXED IND 180UH 120MA 4.5OHM SMD