Bourns CM453232-181KL
180 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 102 mA 9.5Ohm Max 1812 (4532 Metric)
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet4 페이지7년 전
_legacy Avnet
Verical
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.94%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-08-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind Chip Molded Wirewound 180uH 10% 796KHz 40Q-Factor 102mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 120mA 7.5Ohm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENLHL10TB181K
Ind Power 180uH 10% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 800mA RDL Ammo Pack
TAIYO YUDENLHL08TB181K
Inductor Power Wirewound 180uH 10% 796KHz 35Q-Factor Ferrite 0.6A 0.66Ohm DCR RDL Ammo
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
설명
Inductor General Purpose Chip Wirewound 180uH 10% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.102A 9.5Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812