Murata LQH31CN470K03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 47uH 10% 1MHz Ferrite 0.1A 10.4Ohm DCR 1206 T/R
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet2 페이지18년 전
_legacy Avnet
Future Electronics
심벌풋프린트
SnapEDA
관련 부품
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 47uH 10% 1MHz Ferrite 0.12A 6.63Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210