Murata LQG15WZ1N3C02D
General Purpose Inductor, 0.0013uH, 15.3846%, 1 Element, Reflow soldering, 1005/0402
데이터시트 및 문서
Ciiva
Datasheet3 페이지5년 전
Datasheet3 페이지6년 전
Datasheet2 페이지6년 전
3개월간의 트렌드:
-7.36%
Stock
23,356
Authorized Distributors
5
Inductance
1.3 nH
1.3 nH
1.3 nH
Tolerance
15.38 %
0.15 %
0.15 %
Current Rating
1.2 A
1.2 A
1.2 A
DC Resistance (DCR)
30 mΩ
30 mΩ
30 mΩ
Q Factor
Test Frequency
250 MHz
100 MHz
100 MHz
Introduction Date2015-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
설명
Ind Chip Multi-Layer 1.3nH 0.2nH 0402 Paper T/R
100MHz 12GHz 1.2A 1.3nH 30m¦¸ ¡À0.2nH 0402 1mm*600¦Ìm*510¦Ìm
LQG15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 1.3nH
FIXED IND 1.3NH 1.2A 0.03OHM SMD