Murata LQG15HS1N1S02D
Inductor RF Chip Multi-Layer 1.1nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 90mOhm DCR 0402 Paper T/R
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet2 페이지15년 전
Datasheet2 페이지17년 전
Datasheet0 페이지0년 전
Ciiva
Arrow.cn
Geoflip
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.25%
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
Inductance
1.1 nH
1.1 nH
1.1 nH
Tolerance
27.27 %
27.27 %
27.27 %
Current Rating
1 A
1 A
1 A
DC Resistance (DCR)
70 mΩ
80 mΩ
80 mΩ
Q Factor
8
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
100 MHz
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-09-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Inductor RF Chip Multi-Layer 1.1nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Air 300mA 100mOhm DCR 0402 Paper T/R