Murata GRM1555C1H5R6CA01J
0402 5.6 pF 50 V ±0.25 pF Tolerance C0G Multilayer Ceramic Chip Capacitor
NRND
TME
Datasheet3 페이지4년 전
Ciiva
HQonline
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.59%
Capacitance
5.6 pF
5.6 pF
5.6 pF
Dielectric
C0G
C0G
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 5.6pF C0G 0402 0.25pF
Samsung Electro-MechanicsCL05C5R6DB5NNNC
50V 5.6pF C0G 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS