Murata GRM1555C1H1R9CA01D
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 1.9pF 50volts C0G +/-0.25pF
Ciiva
Datasheet2 페이지5년 전
Datasheet4 페이지6년 전
Datasheet2 페이지6년 전
Stock
1
Authorized Distributors
1
Capacitance
1.9 pF
1.9 pF
1.9 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
Height
500 µm
500 µm
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-09-01
관련 부품
0402 2 pF 50 V ±0.25 pF Tolerance NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor