Murata DE6E3KJ332MN3A
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0033uF 300VAC E 20% (10 X 7mm) Radial 7.5mm 125C Automotive Ammo
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet2 페이지14년 전
Geoflip
Ciiva
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.66%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
22,432
Authorized Distributors
6
Capacitance
3.3 nF
3.3 nF
3.3 nF
Dielectric
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
300 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
7 mm
7 mm
7 mm
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2011-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5V, -80/+30% TC, 0.0033uF, Through Hole Mount
CAP CER 3300PF 250VAC RADIAL / 3300 pF ±20% 250VAC Ceramic Capacitor E Radial, Disc
CAP CER 3300PF 250V RADIAL / 3300 pF ±20% 250VAC Ceramic Capacitor E Radial, Disc
설명
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, E, -55/+20% TC, 0.0033uF, Through Hole Mount, 3928
CAP, CER, E, 3.3NF, 300VAC, RAD; Capacitance: 3300pF; Product Range: -; Capacitance Tolerance: ± 20%; Suppression Class: X1 / Y2; Voltage Rating X: 300V; Voltage Rating Y: 300V; Operating Temperature Min: -25°C; Operating Tempe
CAPACITOR, X1/Y2, 3.3NF; Capacitance:3300pF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:300VAC; Capacitor Mounting:Through Hole; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lead Spacing:7.5mm; Operating Temperature Range:-25°C to +85°C; Body Diameter:10mm; Capacitor Application:Safety / Suppression; External Depth:7mm