Multicomp MCMHR25V476M6.3X7
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF
IHS
Datasheet3 페이지15년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-21.53%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicECA1VHG470
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF