Microchip DSC1101DI1-125.0000
Oscillator MEMS 125MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
3개월간의 트렌드:
-14.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Stock
72,157
Authorized Distributors
6
Frequency
Frequency Stability
Max Supply Current
Operating Supply Voltage
Mount
공급망
Projected EOL Date2044-01-24
설명
MEMS Oscillator, 125 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3 V, DSC1101
MEMS OSC, LVCMOS, 125MHz, 50PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 2.5 x 2.0mm