Microchip DSC1003DL2-025.0000T
MEMS Oscillator, 25 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1003
Datasheet24 페이지2년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.42%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
66,380
Authorized Distributors
6
Frequency
25 MHz
24.576 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
6 mA
6 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
공급망
Projected EOL Date2039-11-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
관련 부품
MEMS Oscillator, 25 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1003
MEMS Oscillator, 25 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
MEMS Oscillator, 25 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
SINGLE-CHIP, ONE-OUTPUT CLOCK GENERATOR, -40 TO 85C, SOT23, 25PPM, DEFAULT DR STR, 3.3V, 25MHZ, OE, SMD
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin PQFN SMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
설명
MEMS OSC, LVCMOS, 25MHz, 25PPM, 1.8-3.3V, -40 to 105C, 2.5 x 2.0mm
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 25pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin CDFN SMD T/R Automotive AEC-Q100
Oscillator, 150MHz, 6mA, VDFN-4, RoHS
Microchip SCT
CMOS 1.7V 3.6V 6mA 25pF ¡À25ppm 25MHz 2.5mm*2mm*900¦Ìm
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
1.8V-3.3V Low-Power Precision CMOS Oscillators