Microchip DSC1001BI2-012.2888
Mems Osc, Lvcmos, 12.2888MHZ, 25PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 5.0X3.2MM
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Microchip
Datasheet24 페이지2년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-97.61%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
82,092
Authorized Distributors
6
Case/Package
Number of Pins
4
Quiescent Current
Low Level Output Current
Frequency
Min Supply Voltage
Max Supply Voltage
공급망
Projected EOL Date2044-08-15
Country of AssemblyThailand
Country of FabricationSingapore, United States of America
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.0060
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 2 days ago)
설명
Oscillator MEMS 12.2888MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin CDFN SMD Tube Automotive AEC-Q100
Oscillator, 150MHz, 5mA, VDFN-4, RoHS
Microchip SCT
MEMS OSC XO 12.2888MHZ CMOS SMD