MCC SMLJ20CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 20V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지18년 전
Future Electronics
대체 부품
Price @ 1000
Stock
6,186
Authorized Distributors
2
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
23.35 V
23.35 V
23.35 V
Clamping Voltage
32.4 V
32.4 V
32.4 V
Peak Pulse Power
3 kW
3 kW
3 kW
Peak Pulse Current
92.6 A
92.6 A
92.6 A
공급망
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2007-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
BournsSMLJ20CA
LittelfuseSMDJ20CA-T7
SMDJ Series 6.5 W 24.5 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
BournsSMLJ18CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 18V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMDJ18CA
SMDJ Series 18 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ17CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 17V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Diode TVS Single Bi-Dir 18V 3KW 2-Pin DO-214AB T/R
설명
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 32.4V 3000W 92.6A
3000W 5Ã×A 92.6A 32.4V 22.2V 20V 24.5V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
TVS Diode Single Bi-Dir 20V 3KW 2-Pin SMC T/R