Littelfuse V30MLA0603NT
41.5V 30A 1 37V 46V 30V 25V 100MJ 90PF@1MHZ 0603 1.6MM*800¦ÌM*1MM
IHS
Datasheet9 페이지5년 전
Littelfuse SCT
Fuses Unlimited
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.97%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
73,910
Authorized Distributors
6
Resistance
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0603
Termination
SMD/SMT
SMD/SMT
Number of Turns
Tolerance
Power Rating
Composition
Temperature Coefficient
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date1998-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
MLA Series - Multilayer Transient Voltage Suppressor, 0603, RoHS
Littelfuse SCT
Metal Oxide Varistors 25V, 30A, 75pF
MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOUNT
Varistor, 30V, 74V, 0603; Capacitance, Cd:90Pf; Clamping Voltage 8/20Us Max:74V; Clamping Voltage Vc Max:74V; Filter Terminals:Surface Mount; Leaded Process Compatible:Yes; Operating Temperature Max:125°C; Package/Case:0603 Rohs Compliant: Yes |Littelfuse V30MLA0603NT