Littelfuse SMDJ6.5CA-HR
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 6.5V 3000W 5% Tol High Rel Bi
IHS
Datasheet8 페이지3년 전
Newark
Littelfuse SCT
Fuses Unlimited
대체 부품
Price @ 1000
Stock
24,574
Authorized Distributors
6
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
7.6 V
7.6 V
7.6 V
Clamping Voltage
11.2 V
11.2 V
11.2 V
Peak Pulse Power
3 kW
3 kW
3 kW
Peak Pulse Current
267.9 A
267.9 A
267.9 A
Introduction Date2011-10-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
LittelfuseSMDJ8.0CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 8V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMDJ5.0CA
J Series 6.4 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 6.5V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMDJ5.0CA-HRA
SMDJ-HRA Series - High Reliability Series, Surface Mount 3000W, 5V, 9.2V, DO-214AB, RoHS
BournsSMBJ6.5CA
DO-214AA SMB SMBJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 7.22V 1mA 600W -55C~150C TJ
BournsSMCJ6.5CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 6.5 V, 11.2 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
설명
SMDJ-HR Series - Surface Mount, 3000W, High Reliability Series, 6.5V, 11.2V, DO-214AB, RoHS
Littelfuse SCT
TVS 3KW 6.5V 5%BI DO-214AB TR7 RoHS
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AB
Tvs Diode, 3Kw, 6.5V, Bi-Directional, Do-214Ab; Product Range:Smdj-Hr Series; Tvs Polarity:Bidirectional; Reverse Standoff Voltage:6.5V; Clamping Voltage Max:11.2V; Diode Case Style:Do-214Ab (Smc); No. Of Pins:2Pins Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMDJ6.5CA-HR