Littelfuse SMDJ24CA
J Series 26.7 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지5년 전
TME
LKR
Fuses Unlimited
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-28.95%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
공급망
Country of OriginMainland China, Philippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-10-02
BournsSMLJ20CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 20V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMDJ30CA
SMDJ Series 48.4 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ26CA
SMDJ Series 26 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ22CA
Tvs 3Kw 22V 5%bi Do-214Ab Tr13 Rohs/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMDJ22CA
Diode TVS Single Bi-Directional 28V 3KW 2-Pin DO-214AB Plastic T/R
설명
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMDJ24CA; 38.9 V; 77.1 A; 24 V; 26.7 V - 29.5 V
Tvs 3Kw 24V 5%bi Do-214Ab Tr13 Rohs/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMDJ24CA
TVS DIODE, 3KW, 24V, BIDIR, DO-214AB; Product Range: SMDJ Series; TVS Polarity: Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm: 24V; Clamping Voltage Vc Max: 38.9V; Diode Case Style: DO-214AB; No. of Pins: 2Pins; Breakdown Volt