Littelfuse P4KE6.8A-B
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 5.8V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-204AL
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지5년 전
Littelfuse SCT
TME
Fuses Unlimited
대체 부품
이 부품
대체 부품
Price @ 1000
Stock
10,506
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
6.8 V
6.8 V
Clamping Voltage
10.5 V
10.5 V
Peak Pulse Power
400 W
400 W
Peak Pulse Current
39 A
관련 부품
BournsSMAJ5.0A
TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 5 V, 9.2 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Surface Mount TRANSZORB® Transient Voltage Suppressors | TVS DIODE 5V 9.2V DO214AC
BournsSMAJ6.0A
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 6.67V 41A 400W -55C~150C TJ
BournsSMAJ6.5A
TVS Diode, SMAJ, Unidirectional, 6.5 V, 12.3 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
LittelfuseSMAJ7.0A
SMAJ Series 400 W 8.6 V Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AC
400 W 7.5 V Uni-Directional Surface Mount Transient Voltage Suppressor Diode
설명
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors TVS DIODE AXIAL LEAD
Tvs Diode Axial Lead - Bulk/ Bulk |Littelfuse P4KE6.8A-B
P4KE Series - 400W Axial Leaded Transient Voltage Supressors, DO-204AL, RoHS
Littelfuse SCT
TVS Diode 400W UL Axial Uni 5%
TVS DIODE 5.8VWM 10.5V DO204AL