Littelfuse 5.0SMDJ48CA-T7
5.0SMDJ Series 5 kW 53.3 V 77.4 Vcl Bi-Directional SMT TVS Diode - DO-214AB
IHS
Datasheet6 페이지4년 전
Future Electronics
TME
Littelfuse SCT
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-75.79%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
31,020
Authorized Distributors
6
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
56.1 V
56.1 V
Clamping Voltage
77.4 V
77.4 V
Peak Pulse Power
5 kW
5 kW
Peak Pulse Current
64.7 A
64.7 A
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2004-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Littelfuse5KP48CA-B
Tvs Axial Hi-Power - Bulk/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 5KP48CA-B
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 48V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
5.0SMLJ Series 77.4 V 5000 W Through Hole Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse5.0SMDJ40CA
5.05MDJ Series 40 V 5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse5.0SMDJ43CA
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 43V, RoHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 43V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
설명
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 48V, RoHS