Littelfuse 15KPA90A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
데이터시트 및 문서
Newark
TME
Fuses Unlimited
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.33%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-08-03
Littelfuse15KPA85A
Littelfuse15KPA78A
Littelfuse15KPA110A
BournsSMAJ9.0A
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 111V 26A 400W -55C~150C TJ
BournsSMBJ100A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 100V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
BournsSMCJ100A
Diode TVS Single Uni-Dir 100V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
설명
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 90V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
90V 15KW 103.7A 145.6V 100.5V P-600-2
Tvs Diode; Product Range:15Kpa Series; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:90V; Clamping Voltage Max:145.6V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Voltage:100.5V Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA90A