Littelfuse 15KPA110A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet6 페이지5년 전
Datasheet5 페이지14년 전
Datasheet5 페이지16년 전
Datasheet5 페이지17년 전
TME
Burklin Elektronik
Littelfuse SCT
Fuses Unlimited
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.63%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Littelfuse15KPA120A
Littelfuse15KPA130A
Littelfuse15KPA85A
BournsSMBJ120A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 120V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
BournsSMCJ110A
Diode TVS Single Uni-Dir 110V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
BournsSMBJ100A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 100V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
설명
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 110V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
TVS Diode Single Uni-Dir 110V 15KW 2-PinCase P-600 Ammo
TVS DIODE 110VWM 178.6VC AXIAL
110V 15KW 84.5A 178.6V 122.9V P-600-2
Tvs Diode; Breakdown Voltage Range:122.9V To 134.5V; Clamping Voltage Vc Max:178.6V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2; Peak Pulse Current Ippm:84.5A; Power Dissipation Pd:8W; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:110V Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA110A