Littelfuse 15KPA70A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet6 페이지5년 전
Datasheet5 페이지14년 전
Datasheet5 페이지16년 전
Datasheet5 페이지17년 전
TME
Burklin Elektronik
Future Electronics
Littelfuse SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-47.12%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Littelfuse15KPA85A
Littelfuse15KPA78A
Littelfuse15KPA90A
BournsSMAJ7.0A
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 86V 33.3A 400W -55C~150C TJ
BournsSMBJ9.0A
DO-214AA SMB SMBJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 100V 39A 600W -55C~150C TJ
BournsSMAJ78A
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 78V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
설명
Littelfuse SCT
15KPA Series 70 V 1.5 kW Uni-Directional Transient Voltage Suppressor Diode
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 70V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
TVS Diode Single Uni-Dir 70V 15KW 2-PinCase P-600 Ammo
15kW 132.9A 2¦ÌA 113.6V 78.2V 70V 85.6V Unidirectional Axial TVS ROHS
TVS DIODE, UNIDIR, 70V, 15KW, P600; Product Range:15KPA series; TVS Polarity:Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:70V; Clamping Voltage Vc Max:113.6V; Diode Case Style:P600; No. of Pins:2Pins; Breakdown Voltage Min:78.2V; RoHS Compliant: Yes