Littelfuse 15KPA20A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet6 페이지5년 전
Datasheet5 페이지14년 전
Datasheet5 페이지16년 전
Datasheet5 페이지17년 전
Burklin Elektronik
Littelfuse SCT
TME
Fuses Unlimited
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Littelfuse15KPA24A
Littelfuse15KPA22A
Littelfuse15KPA17A
BournsSMAJ22A
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 22V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
BournsSMBJ20A
TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 20 V, 32.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ18A
20.6A 600W 29.2V 20V Unidirectional 18V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
설명
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 20V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
15kW 1500¦ÌA 440.2A 34.3V 22.34V 20V 24.46V Unidirectional Axial TVS ROHS
Tvs Diode; Product Range:15Kpa Series; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:20V; Clamping Voltage Max:34.3V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Voltage:22.34V Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA20A