Littelfuse 15KPA22A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
데이터시트 및 문서
Datasheet5 페이지17년 전
Future Electronics
Burklin Elektronik
TME
Fuses Unlimited
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.20%
관련 부품
Littelfuse15KPA24A
Littelfuse15KPA28A
Littelfuse15KPA26A
BournsSMAJ24A
TVS Diode, Unidirectional, 24 V, 400 W, 26.7 Vbr-32.6 Vbr, 43 Vcl, DO-214AC
BournsSMBJ24A
TVS Diode, Transil SMBJ, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMCJ24A
TVS Diode Single Uni-Dir 24V 1.5KW 2-Pin SMC T/R / TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
설명
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 22V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
ESD Suppressors / TVS Diodes TVS AXIAL HI-POWER
22V 15KW 407A 37.1V 24.57V CASE P-600
Tvs Diode, Full Reel; Product Range:15Kpa Series; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:22V; Clamping Voltage Max:37.1V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Voltage:24.57V Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA22A