Littelfuse 1.5SMC36CA
Tvs Diodes & Esd Suppressors; 1.5SMC36CA; Littelfuse; 30.8 V; 49.9 V; 34.2 V; 34.2 V
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
HQonline
Datasheet6 페이지5년 전
Future Electronics
Farnell
element14 APAC
Burklin Elektronik
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+1.14%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
57,116
Authorized Distributors
6
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
36 V
36 V
36 V
Clamping Voltage
49.9 V
49.9 V
49.9 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
30.5 A
30.1 A
30.1 A
공급망
Country of OriginMainland China, Philippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
BournsSMCJ30CA
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 38.3V 5muA 1.5kW -55C~150C TJ
BournsSMCJ28CA
TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
onsemiSMCJ28CA
SMCJ Series 1500 W 45.4 Vcl Bi-Directional SMT TVS Diode - DO-214AB
onsemiSMCJ30CA
1500 W Bi-Directional 48.4V SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AB
SMC Series 30.5 A 1500 W 49.9 V Bidirectional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
5Ã×A 33.3A 45.7V 31.4V 28.2V 34.7V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
설명
1.5SMC Series 30 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
DO-214AB SMC 1.5SMC 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 34.2V 1muA 1.5kW -55C~150C TJ
DIODE, TVS, 36V, 1.5KW, 5%, BI, SMC; Product Range: TRANSZORB 1.5SMC Series; TVS Polarity: Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm: 30.8V; Clamping Voltage Vc Max: 49.9V; Diode Case Style: DO-214AB; No. of Pins: 2Pins; B
Diode, Tvs, 36V, 1.5Kw, 5%, Bi, Smc; Rango De Producto:Serie 1.5Smc; Polaridad Tvs:Bidireccional; Tensión Stand-Off Inversa, Vrwm:30.8V; Estilo De La Carcasa Del Diodo:Do-214Ab; Núm. De Contactos:2; Tensión De Breakdown Mín.:34.2V |Littelfuse 1.5SMC36CA