Lattice Semiconductor LFE2-12E-5QN208C
ECP2 LFE2-12 208-BFQFP Matte Tin (Sn) field programmable gate array 3.4mm 1.2V 311MHz 0.358ns
IHS
Datasheet390 페이지4년 전
Future Electronics
SHENGYU ELECTRONICS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMalaysia, Philippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2006-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Lattice SemiconductorLFE2-12SE-5QN208C
ECP2 LFE2-12 208-BFQFP Matte Tin (Sn) field programmable gate array 4.1mm 1.2V 320MHz 0.358ns
Lattice SemiconductorLFECP10E-3QN208C
FPGA LatticeECP Family 10200 Cells 340MHz 130nm Technology 1.2V 208-Pin PQFP
Lattice SemiconductorLFE2-12SE-6QN208C
FPGA LatticeECP2 Family 12000 Cells 90nm Technology 1.2V 208-Pin PQFP Tray
FPGA Spartan-3E Family 500K Gates 10476 Cells 572MHz 90nm (CMOS) Technology 1.2V 208-Pin PQFP
FPGA Spartan-3E Family 500K Gates 10476 Cells 657MHz 90nm (CMOS) Technology 1.2V 208-Pin PQFP
설명
IC FPGA 131 I/O 208QFP / FPGA LatticeECP2 Family 12000 Cells 90nm Technology 1.2V 208-Pin PQFP Tray
Field Programmable Gate Arrays - FPGAs 12K LUTs 131 I/O DSP 1.2V -5 Spd
Latticeecp2 ; 12K Luts; 1.2V Rohs Compliant: Yes |Lattice Semiconductor LFE2-12E-5QN208C