Lattice Semiconductor LFE2-12SE-5QN208C
ECP2 LFE2-12 208-BFQFP Matte Tin (Sn) field programmable gate array 4.1mm 1.2V 320MHz 0.358ns
IHS
Datasheet390 페이지4년 전
Augswan
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-99.43%
관련 부품
Lattice SemiconductorLFE2-12E-6QN208I
FPGA LatticeECP2 Family 12000 Cells 90nm Technology 1.2V 208-Pin PQFP Tray