Laird 29F0418-1SR-10
Ferrite Beads Multi-Line Array Power Filtering 119Ohm 100MHz 9A 10mOhm DCR T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지6년 전
Datasheet1 페이지0년 전
Laird
Sager Electronics
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-13.65%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Ferrite Beads Multi-Line Array Power Filtering 119Ohm 100MHz 6A 10mOhm DCR T/R
Ferrite Beads Axial Bead 86Ohm 100MHz 5A T/R
Ferrite Beads Axial 153Ohm 100MHz 5A 10mOhm DCR T/R
TAIYO YUDENFBR06VA121NA-00
Leaded Ferrite Bead Inductors (FB series R type), 120Ω, 6.0x3.0mm, RoHS
Ferrite Beads Chip Array 120Ohm 25% 100MHz 200mA 350mOhm DCR 0804 Paper T/R
Ferrite Beads Chip Array 120Ohm 25% 100MHz 50mA 600mOhm DCR 0804 Paper T/R
설명
Ferrite Bead, 2417, 119 Ohm, 6 A, 10 Milliohm
Ferrite Differential Mode Arrays
Data Line Filter, 1 Function(s), 6A, 8 Pin(s)
6A 119¦¸@100MHz 10m¦¸ SMD 6.1mm*4.5mm*4.19mm