KYOCERA AVX VJ13MC0600KBA
TVS Varistor, 60 VDC, Standard MC, 126 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
IHS
Datasheet12 페이지4년 전
Datasheet3 페이지17년 전
Farnell
element14 APAC
element14
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.76%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Resistance
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
1210
Termination
SMD/SMT
SMD/SMT
Number of Turns
Tolerance
10 %
Power Rating
Composition
Temperature Coefficient
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2008-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
LittelfuseV60MLA1210H
MLA Series 1210 60 V 50 V RMS 2.5 V Clamp 250 A 230 pF SMT Metal Oxide Varistor
PanasonicERZ-V05D560
ZNR SERIES METAL OXIDE VARISTOR 600PF 1A, CLAMPING 123V, VARISTOR 56V