KYOCERA AVX TPSD107M010S0100
Cap Tant Solid 100uF 10V D CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.1 Ohm 125C T/R
Newark
Farnell
Future Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-15.49%