KYOCERA AVX TCJD227M010R0025
Cap Tant Polymer 220uF 10V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) SMD 7343-31 25m Ohm 105°C T/R
IHS
Datasheet13 페이지3년 전
Newark
Future Electronics
AVX
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.61%
Stock
7,833
Capacitance
220 µF
220 µF
220 µF
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
25 mΩ
40 mΩ
40 mΩ
Leakage Current
220 µA
220 µA
Dissipation Factor
6 %
6 %
6 %