KYOCERA AVX TAP106K006CRS
Cap Tant Solid 10uF 6.3V 10% (4.5 X 9mm) Radial 5mm 6 Ohm 125°C Ammo Pack
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
_legacy Avnet
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.88%