KYOCERA AVX TAJD686M020RNJ
Cap Tant Solid 68uF 20V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) SMD 7343-31 0.4 Ohm 125°C T/R
IHS
Datasheet13 페이지4년 전
Upverter
Newark
AVX
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
69,974
Authorized Distributors
6
Capacitance
68 µF
68 µF
68 µF
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
2917
Voltage Rating (DC)
20 V
20 V
20 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
400 mΩ
200 mΩ
200 mΩ
Leakage Current
13.6 µA
13.6 µA
Dissipation Factor
6 %
6 %
6 %