KYOCERA AVX SXP35C335KAA
Multilayer Ceramic Capacitor, Smps Molded Radial Mlc, Sxp Series, 3.3 - F, - 10%, X7r, 50 V
IHS
Datasheet2 페이지4년 전
Newark
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
KYOCERA AVXSR505C335KAA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 3.3uF, Through Hole Mount
KYOCERA AVXSK045C335KAR
Cap Ceramic 3.3uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125C Automotive AEC-Q200 Ammo
Cap Ceramic 3.3uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125C Automotive Bulk
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 3.3uF, Through Hole Mount, 2216
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 3.3uF, Through Hole Mount, 3016
설명
CAPACITOR;CERAMIC;CAP 3.3 UF;TOL 10%;RADIAL HIGH TEMP;VOL-RTG 50V
CAP, CER, X7R, 3.3UF, 50V, RAD
Radial SXP 500V 3.3muF ±10% X7R