KYOCERA AVX SR211C222KAR
Sr 2.2NF Ceramic Multilayer Cap, 100V DC, +125C, X7R Dielectric, +/-10%, Through Hole
IHS
Datasheet8 페이지4년 전
Newark
Farnell
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.58%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
11,487
Authorized Distributors
6
Capacitance
2.2 nF
2.2 nF
2.2 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Dipped
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
5.08 mm
5.08 mm
5.08 mm