KYOCERA AVX SR155C222KAR
Capacitor, Ceramic, 2.2nF, 50VDC, 10-% Tol, 10+% Tol, X7R-TC Code, -15, 15%-TC RoHS Compliant: Yes
IHS
Datasheet8 페이지4년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-36.20%