KYOCERA AVX SR071C222KAATR1
Cap Ceramic 0.0022uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C T/R
IHS
Datasheet8 페이지19년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2007-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Cap Ceramic 0.0022uF 100V X7R 10% Radial 5mm 125C Automotive Ammo