KYOCERA AVX SR155C103KAR
±10% 50V 10nF X7R Plugin, P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Amar Radio Corporation
Datasheet8 페이지4년 전
Newark
Future Electronics
Farnell
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-33.77%