KYOCERA AVX SA101C562KAA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0056uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet4 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.07%