KYOCERA AVX SA051C562KAC
Cap Ceramic 0.0056uF 100V X7R 10% Axial 125°C Ammo Pack
IHS
Datasheet6 페이지17년 전
공급망
Country of OriginEl Salvador
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.40
Introduction Date2000-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 5600pF X7R 10%