KYOCERA AVX AA301C104K4R
Ceramic Capacitor, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet3 페이지4년 전
Datasheet3 페이지15년 전
Farnell
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-17.65%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
4,797
Authorized Distributors
4
Capacitance
100 nF
100 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
PCB, Through Hole
Through Hole
Case/Package
Axial
Axial
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %