KYOCERA AVX 1210CC223KAT2A
1210 22 nF 630 V ±10% Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
IHS
Datasheet5 페이지3년 전
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+154%