KYOCERA AVX 12105C684KAT2A
1210 680 nF 50 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
Upverter
Newark
TME
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-10.62%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
50V 680nF X7R 卤10% 1210 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS