KYOCERA AVX 12102C682KAT2A
Cap Ceramic 0.0068uF 200V X7R 10% SMD 1210 125°C Paper T/R
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
Upverter
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.17%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Cap Ceramic 0.0068uF 250V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R