KYOCERA AVX 12062C103MAT2A
1206 0.01 uF 200 V ±20% Tolerance X7R Dielectric Multilayer Ceramic Capacitor
Newark
Future Electronics
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.20%